Drzewa Polski 3 - Program multimedialny - Wersja Elektroniczna

0 Opinia(e) 

"Drzewa Polski III" to multimedialny program dedykowany dla każdego miłośnika przyrody, oraz dla uczniów, studentów i nauczycieli. Dzięki programowi nauczysz się rozpoznawać gatunki polskich drzew i krzewów. Program wykorzystuje innowacyjną metodę nauki intuicyjnej. 

DP-E-3
500 Przedmioty
Pośpiesz się! tylko 500 W magazynie!
Wersja programu : HOME - elektroniczna
45,37 zł
 

Dostawa i zwroty

WERSJA  ELEKTRONICZNA

Wejdź z nami w fascynujący świat przyrody. Naucz się rozpoznawać gatunki drzew i krzewów. Poznaj wiele niesamowitych ciekawostek na temat polskiej flory, zdobądź łatwo i przyjemnie fachową wiedzę. Odkryj z naszym programem piękno polskich drzew...

"Drzewa Polski III" to multimedialny program dedykowany dla każdego miłośnika przyrody oraz dla uczniów, studentów i nauczycieli. Dzięki programowi nauczysz się rozpoznawać gatunki polskich drzew i krzewów. W programie wykorzystano innowacyjną metodę nauki intuicyjnej, dzięki której uczysz się szybko, przyjemnie i skutecznie. Charakterystyczne cechy drzew są pokazywane na zdjęciach, w postaci gier, quizów, co sprawia, że nauka jest bardziej naturalna, podobna do procesu, dzięki któremu uczą się dzieci. Nie ma w programie biernego czytania, a wiedza jest porównywana i sprawdzana na bieżąco.

Dzięki programowi poznasz specjalistyczne pojęcia, charakterystyczne dla języka fachowców. Jest tam też wiele ciekawostek o drzewach (zaczerpniętych m.in. z przekazów ludowych) i opis ich praktycznego zastosowania.

Program składa się z trzech części, po 5 lekcji w każdej. W sumie omawia 30 gatunków drzew i krzewów oraz zawiera aż 1,5 tys. zdjęć! Każda pojedyncza lekcja kończy się ćwiczeniami, które pomagają utrwalić i poszerzyć przerobiony materiał. A ostatnia lekcja w danej części to lekcja powtórkowa zawierająca gry sprawdzające wiedzę, pamięć i refleks. W programie jest również atlas drzew z opisami i zdjęciami wszystkich omawianych gatunków. Można go wydrukować i zabrać w teren by sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce.

WIĘCEJ O METODZIE NAUKI:

W programie zastosowano metodę nauki intuicyjnej. Rozwiązuj zagadki, graj w zabawne gry i ucz się - to takie proste!

Wiedza Całościowa. Nie zrobimy ci w głowie "sieczki" poodrywanych od siebie strzępków informacji. W naszych programach wiedza jest ciągle porównywana i sprawdzana z tym, co już wiesz - zaplatana w jedną całość…

Profesjonalizm. Bez wielogodzinnego i żmudnego czytania tomów książek zaczniesz posługiwać się w swobodny sposób pojęciami specjalistycznymi, charakterystycznymi dla języka fachowców…

Relaks. Odprężony i zaciekawiony umysł przyswaja wiedzę szybciej i efektywniej. Pozwól, aby w świat zielonej przygody wprowadziła cię muzyka relaksacyjna, odgłosy natury i śpiew ptaków…

Małe porcje. Dla procesu nauki ważna jest również estetyczna grafika i przejrzysty podział materiału na małe porcje, które można przerobić w ciągu 10-15 minut, zanim umysł ulegnie zmęczeniu. Po przyswojeniu sobie 3-4 takich porcji (około jedna lekcja), dobrze jest zrobić kilka dni przerwy i przećwiczyć w terenie zdobytą wiedzę.SPIS OMAWIANYCH GATUNKÓW DRZEW W CZĘŚCI III PROGRAMU (DRZEWA POLSKI III):

azalia pontyjska, berberys pospolity, bez czarny, bez hebd, bez koralowy, brzoza brodawkowata, brzoza omszona, jałowiec pospolity, jarząb mączny, jarząb nieszpułkowy, kalina hordowina kalina koralowa, kalina sztywnolistna, kłokoczka południowa, leszczyna turecka, oliwnik wąskolistny, platan klonolistny, rokitnik pospolity, sosna górska, sosna limba, suchodrzew czarny, suchodrzew pospolity, trzmielina brodawkowata, trzmielina pnąca, trzmielina pospolita, wawrzynek, wiciokrzew, wiśnia karłowata, wiśnia pospolita.RODZAJE LICENCJI:

  • HOME - licencja domowa na 1 stanowisko komputerowe.
  • EDU - licencja edukacyjna - 10 stanowisk komputerowych, używanie programu w przestrzeni publicznej np. na lekcjach biologii czy na komputerze w czytelni; licencja jest imienna, wystawiana na konkretną osobę lub instytucję; nie ma ograniczeń co do liczby zainstalowań i odinstalowań programu, ważne, żeby w danym momencie był on używany na maksymalnie 10 komputerach.DOSTĘPNE WERSJE PROGRAMU (sprawdź w opisie produktu, którą wersję kupujesz):

  • Elektroniczna - Po dokonaniu przelewu i zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz na podany adres mejlowy link pozwalający pobrać i zainstalować program.
  • CD - Otrzymasz płytę CD wysłaną na wskazany adres pocztowy.

Instrukcje do Pobierania Wersji Elektronicznej

Aby uzyskać dostęp do plików wersji elektronicznej, wymagane jest stworzenie konta klienta w naszym serwisie internetowym. Po pomyślnym zalogowaniu się, w zakładce "Panel zamówień" znajdziesz linki umożliwiające pobranie plików.

Słowa kluczowe: Rozpoznaj drzewo lub krzew, klucz do oznaczania roślin, drzewa i krzewy, atlas drzew, rozpoznawanie gatunków drzew i krzewów, uczymy się rozpoznawać drzewa, rozpoznawanie drzew i krzewów, pędy i pąki, jak rozpoznać gatunki drzew, jakie to drzewo, poznajemy drzewa i krzewy, atlas drzew, mapa drzew, czyj to liść, pędy i pąki, jak rozpoznać drzewo po korze, liście drzew, co to za drzewo, gatunki drzew i krzewów, czy rozpoznasz drzewo po liściach, liście drzew, program komputerowy

DP-E-3
500 Przedmioty

Arkusz danych

Język (wersja językowa):
Polski
Wersja:
Elektroniczna
System operacyjny
Windows
Rodzaj urządzenia
Komputer

Może ci się spodobać również

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Drzewa Polski 3 - Program multimedialny - Wersja Elektroniczna

"Drzewa Polski III" to multimedialny program dedykowany dla każdego miłośnika przyrody, oraz dla uczniów, studentów i nauczycieli. Dzięki programowi nauczysz się rozpoznawać gatunki polskich drzew i krzewów. Program wykorzystuje innowacyjną metodę nauki intuicyjnej. 

Napisz swoją opinię