Nowe produkty

Nowe produkty

Kategorie Bloga

Kategorie Bloga

Coworking - NATURALNY ZAKRĘT - Centrum rozwojowo-edukacyjne eKodama

Coworking

Z niecierpliwością oczekujemy lata-jesieni 2024 roku, kiedy to nasze centrum edukacyjne rozkwitnie dzięki nowemu przedsięwzięciu – planowanemu ekologicznemu coworkingowi.

Pragniemy zaprosić Was do naszej przestrzeni, gdzie naturalne, zdrowe wnętrza stworzą idealne warunki do pracy twórczej i efektywnej współpracy. Wszystko tutaj, od glinianych ścian, przez drewniane podłogi, aż po ekologiczne wykończenia, jest zaprojektowane z myślą o dobrostanie naszych gości i środowiska. W naszym coworkingu znajdziecie pięć stałych miejsc pracy oraz dziesięć miejsc dostępnych na wynajem godzinowy, które będą czekać na freelancerów, zdalnych pracowników oraz wszystkich, którzy szukają inspirującego i spokojnego miejsca do pracy. Dla osób wynajmujących miejsce w coworkingu będzie dostępna również zbierana z książek z całego świata naturalna biblioteczka, oferująca bogaty zbiór literatury z zakresu ekologicznego budownictwa i permakultury. Można więc skorzystać z biblioteczki naturalnej po prostu wynajmując miejsce w coworkingu.

Kiedy zegar wybije 17 i w weekendy, nasza przestrzeń zamieni się w oazę dla zajęć jogi i warsztatów edukacyjnych, promując zdrowy styl życia i ekologię. Zapraszamy do śledzenia naszego kalendarza i dokonywania rezerwacji na wiosnę/ lato 2024. Zarezerwujcie swoje miejsce w naszej przyszłej społeczności i doświadczcie, jak praca może współgrać z troską o naturę.

Brak dostępnych produktów

Poczekaj na dalsze informacje! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów jak tylko je dodamy.